Obsah košíku
0,00 Kč
celkem bez DPH

Všeobecné obchodní podmínky

Prodávající

SEZ – CZ s.r.o.
se sídlem Jihlavská 2512/34, 591 01 Žďár nad Sázavou,
IČ: 25598210, DIČ: CZ 25598210

Provozovna: Žďár nad Sázavou, Jihlavská 2512/34, 591 01

Bankovní spojení:1024022225/5500 Raiffeisen bank

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně v oddílu C, vložka 36860. Den zápisu : 2. května 2000

Reklamace

Zákazník je povinen při převzetí zboží zkontrolovat nepoškození přepravních obalů a prohlédnout si zboží.

Zákazník, který při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti (podle § 52 odst. 3 Občanského zákoníku je spotřebitelem), má právo, bez ohledu na druh dodávaného zboží, od smlouvy odstoupit do 14 dnů ode dne vydání zboží. Právo odstoupit od smlouvy nemá zákazník v případě zboží vyrobeného pro něj na zakázku nebo na základě jeho zadání zvlášť upraveného. Uplatnění odstoupení od smlouvy musí zákazník společnosti SEZ-CZ s.r.o., sdělit písemně ve shora uvedených termínech. Zákazník je povinen při vrácení zboží vrátit i obal zboží, porušený pouze v rozsahu vybalení zboží a jeho prohlédnutí.

Náklady na vyřízení reklamace nese plně společnost SEZ-CZ s.r.o. v případě, že se jedná o reklamaci oprávněnou.

V případě, že je reklamace shledána jako neoprávněná, může společnost SEZ-CZ s.r.o. uplatnit náhradu vzniklých nákladů spojených s vyřizováním reklamace na zákazníkovi, který neoprávněnou reklamaci uplatnil. Na dodávané zboží je zákazníkovi poskytnuta záruční doba stanovena zákonem.

Doprava

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím přepravní služby GLS. Standardní objednávku z našeho e-shopu Vám doručíme nejpozději do 48 hodin na území celé ČR.

Platební podmínky

Vyžadujeme platbu hotově, převodem na účet nebo dobírkou. Všechny ceny jsou uvedeny v CZK, u zboží je uvedena cena bez a včetně DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ochrana osobních údajů - GDPR

Ochrana osobních údajů - GDPR